- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 615 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 615 Culés
3
Niby spoko słowa ale nie czas i miejsce na nie.Seria wciąż trwa a Giannis zamiast powiedzieć że posprząta Duranta w następnym meczu mówi że KD jest najlepszym zawodnikiem na tej planecie.No jakoś dziwnie to wygląda. @fart @BartqRKO
0
@Encore chce okazać szacunek i na parkiecie go sprzątnąć, a nie puścić słowa, a później się okaże, ze jest robiony jak junior
0
@DaPidejpi No był robiony jak junior ale od 2-krotnego MVP i zawodnika z największym kontraktem w lidze oczekuje ognia w grze a on takie hmm ,,no wiesz oni mają najlepszego zawodnika''
0
@Encore Ciężko ocenić. Nie widzę chyba w tym nic złego, ale timing tej wypowiedzi jest dość niefortunny. Giannis po tym meczu powinien celebrować wygraną numer trzy w tej serii, a został upokorzony przez KD, którego jedynym wsparciem w tym meczu był dziadzio Jeff Green.
0
@Encore Wychodzi na to, zę Antek to taka miękka faja. Seria jeszcze nie skończona a tu takie kwiatki. Przecież po zakończonej serii mógł coś takiego napisać. Dziwna sprawa ;D