La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

5

Podzielę się jeszcze raz swoją obserwacją. Obecne Euro oglądam pracując w Czechach. Na 8 osób pracujących w labie, tylko ja z jednym ziomkiem oglądaliśmy mecz Czechy Szkocja, reszta była niezainteresowana kompletnie, a łącznie może trzy osoby wiedziały, że grany jest turniej. Gdy Czesi strzelili pierwszą bramkę, dołączył do nas jeszcze jeden kolega, ale chłopaki oglądali tak bez większych emocji, na zasadzie "z ciekawości popatrzę jak nasi grają", rajcowali się gdy grali hokeiści, ale piłką nożną... tak sobie. Tymczasem w Polsce, 38 milionów ludzi żyje piłką nożną, na Euro czekają od miesiąca, o niczym innym od paru dni się nie mówi... zawodnicy, najlepszy strzelec w historii Bundesligi, najlepszy piłkarz Napoli poprzedniego sezonu, kapitan Leeds, bramkarz z Juventusu - czereśniak i tani cwaniak, ale jednak z Juve, chłopy z Serie A, Bundeslig i co ? Gładki wysryw w meczu z najsłabszą drużyną z 5,5 milionowego kraju, z piłkarzami, którzy oprócz Skriniara najlepsze mają już za sobą... A i zapomniałem dodać, tak jest praktycznie co turniej (wyłączając pamiętny 2016, który teraz będziemy wspominać już jak Wembley- nasze pokolenie).

2

@panczo Czechy Strong.

2

@Kgorecki2500 aaa jak to mawiał trener Probierze "idę nad Łabę sobie lagera p****ąć bo co mi więcej zostało" xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?