La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

3

Z całym szacunkiem do Lewandowskiego który jest totalnym kozakiem ale mam nadzieje, ze już nikt go nie porówna do Messiego czy nawet Ronaldo. Pobił parę rekordów w lidze niemieckiej, w której żadna drużyna nie ma praktycznie podjazdu do Bayernu to widać, że Lewy nie jest zawodnikiem, który potrafi zrobić w takich meczach jak dzisiejszy. Oczywiście nie krytykuje Lewego bo jest nadal jednym z najlepszych piłkarzy na świecie ale do Messiego (który grając w najsłabszej Barcelonie robi najwiecej punktów w tym roku w lidze kanadyjskiej)

konto usunięte

0

@IbrahimAfellay Lewy to nawet przy takim Suarezie wyglada blado ,a co ty o Messim
Suarez chociaz potrafi w Repce wziac gre na siebie, jak nie idzie kolegom z pomocy.Wyjdzie przytrzyma zagra na faul zastawi piłke itd, a tu kolejny mecz gdzie lewego na dużym turnieju piłka parzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?