La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

2

Dzisiaj mniej więcej w 35 minucie meczu Dania Finlandia wybrałem się na boisko, uznałem że nic się nie stanie jak jeden mecz przegapię. Nie pograliśmy za wiele, bo złapała nas ulewa z burzą, ale jestem wdzięczny, że nie widziałem tego horroru na żywo. Jak widziałem nagranie już wiedząc, że stan zdrowia Eriksena jest stabilny to wyglądało to niemal identycznie jak sytuacja z Feherem w 2004 roku. Coś okropnego i ratownicy medyczni są już zdecydowanymi zwycięzcami całej imprezy. Po prostu im dziękuję, bo niby wykonali swoją robotę, ale zrobili to perfekcyjnie i to ich zasługa, że horror zakończył się happy endem.

1

@Oskar00 ja tak samo, wyszedłem na boisko z kumplami, cały mkkry wróciłem do domu a ta informacja zwaliła mnie z nóg. Na szczęście juz wszystko dobrze z nim

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?