- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
5
Tak na chłodno patrząc to Wijnaldum byłby dobrym transferem: doświadczony pomocnik, współpracował już z Koemanem, za darmo, myśle, że wszedłby do drużyny jak w masło. Szkoda by była gdyby poszedł do PSG, ale dobrze też, że Barca nie będzie mu sypać pieniędzmi, żeby do nas przyszedł. Postawili ofertę i teraz albo wzmocni nasz zespół, albo pójdzie do PSG
1
@The_Man Właściwie to De Jong już u nas taką funkcję pełni jaką tutaj Wijnaldum i najlepiej chyba w niej wygląda bo De Jong nie jest zbyt kreatywnym pomocnikiem.
2
@Coutinho007 De Jong to raz - a dwa mamy Moribę - w takim układzie można rozejrzeć się za pomocnikiem innego typu (jak np Gundogan)
1
@doc Dokładnie albo Thiago.
0
@Coutinho007 jest to racja, ale z tych bardziej ofensywnych pomocników doświadczonych tak naprawdę nie ma; jest Pedri i Moriba, ale to są młodziki, nawet De Jong jest bardziej młody niż doświadczony
0
@Coutinho007 @doc zawodnicy tacy jak Wijnaldum, Gundogan i Thiago są podobnego kalibru i każdy z nich byłby bardzo dobrym zmocnieniem
1
@The_Man No nie są podobnego bo to zupełnie inni profilem ponocnicy.