La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

7

Jal to było, robią wszystko żeby wygrał Hamilton :)

2

@Lisek robią, ale teraz pytanie czy Hamilton jednak nie popełnił błędu.

5

@mekston Wydaje mi się, że tak. Sam przepraszał zespół

0

@Lisek przecież tutaj ewidentny błąd Hamiltona... gdyby nie błąd byłby pierwszy a pomoc była w postaci ponownego startu którego nie musieli być a jeżeli tak to przy wcEnsiejszym wypadku nie było ponownego startu?

0

@mekston co dziś zrobili by Hamilton wygrał?

0

@Nieznajomy podlozyli szpilki na tor jak jechal Verstappen na prostej ;)

0

@mekston no pytam poważnie, bo jest masa takich głosów tutaj, co zrobili? Popsuli opony?

0

@Nieznajomy żeby nie było w żadnym razie nie mówię o spiskach - ale "robią" - "wszystko układało się idealnie dla niego" - jakbyś przeczytał inne moje komentarze to byś to wiedział.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?