- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1629 Culés
Gorące dyskusje
Konradowskyy
22
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
22 odpowiedzi
marcin62
10
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Ale naleśniki to jest top danie. Na zimno, na ciepło, z twarogiem, z dżemikiem na wierzchu. No... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1629 Culés
4
Przebywająca w Polsce Swiatłana Cichanouska, była kandydatka na prezydenta Białorusi, spotkała się w piątek m.in. z prezydentem RP Andrzej Dudą i prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim. Zdaniem wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego z PiS, jeśli Cichanouska „chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce”, to „niech szuka pomocy w Moskwie”.
[Rzeczpospolita]
9
@Przemek2323 Jak ja tego typa nie znoszę. To już jest wyższy poziom chamstwa.
1
@Kgorecki2500 nie mówię że go podziwiam ale troszkę racji ma w tym wypadku, jeśli pani Cichanouska ma zrobić z Białorusi drugą Irlandię jak z nas zrobił Tusek to dziękuję. Opozycja demokratyczna nie musi od razu być lewacka i prounijna. UE poczyni tam swoje marksistowskie spustoszenie jak u nas.