La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

1

Co do Grosickiego i szału kibiców, że tego dzbana nie powołał. Może i poza boiskiem dzban, ale co to kibiców interesuje? Na 10-15 minut, żeby na koniec szarpnąć kto normalny wolałby wpuścić Kownackiego, Frankowskiego czy innego Świderskiego niż Grosickiego? Błaszczykowski też w Fiorentinie przed EURO 16 nie grał nic, sam się przygotowywał i tam grał świetnie. A Grosicki jak Kuba, jakby im w klubie nie szło to zawsze potrafili w kadrze pokazać coś extra.

0

@Uukasz_93 Chociażby dla zasady, żeby pokazać młodym, że na kadrę się jedzie w nagrodę za ciężką pracę, a nie za zasługi i robienie atmosfery

1

@Uukasz_93 Grosicki pokazał w jakiej jest formie w meczu z Angolami, jak go Walker w końcówce przestawił jak juniora.

1

@Senyer dokładnie, nie za grę w 2meczach w sezonie

0

@Senyer Czyli Błaszczykowski nie powinien jechać na EURO 2016?

0

@Uukasz_93
Błaszczykowski w sezonie 2015/2016;
15 meczów w Serie A - 761 minut
5 meczów w Lidze Europejskiej - 250 minut
Łącznie: 1011 minut

Grosicki w sezonie 2020/2021
3 mecze w Premier League - 148 minut
1 mecz w FA Cup - 120 minut (90+dogrywka)
1 mecz w EFL Cup - 54 minuty
Łącznie: 322 minuty

Ponadto Grosicki pokazał już w eliminacjach do Mundialu 2022, że sezon bez gry odbił się na nim

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: