- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Comentateiro
16
Nie wiem jak to się ułoży w realu, ale w laboratorium, gdzie nie testuje się na mnie i żywym... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Karol145
1
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
lajcior
8
tesciowa dzisiaj robi mielonidasy na obiad i okej.
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
6
Dzisiaj wchodzą w życie nowe przepisy ruchu drogowego. Wśród nich:
1. Zakaz korzystania z telefonu podczas wchodzenia i przechodzenia przez pasy.
Pewnie będzie to równie skutecznie karane/egzekwowane, co schodzenie z roweru przed przejściem przez pasy. ;)
2. Mniejsza maksymalna prędkość jazdy w terenie zabudowanym nocą.
No dalej jeszcze wolnej!!!
3. Obowiązek utrzymywania minimalnego odstępu między pojazdami podczas jazdy drogą ekspresową czy autostradą.
Wzór? Prędkość / 2. XD
2
@John_Doe Punkt nr 3 to kolejny martwy przepis. Paranoja.
3
@John_Doe nie wspomniałes o tym że pieszy który czeka na przejściu ma pierwszeństwo. To jest dla mnie "hit"
2
@John_Doe Prędkość / 2
0
@John_Doe dzięki za informacje
1
@John_Doe Chyba prędkość dzielone na dwa :P
1
@Striker Dokładnie.
@John_Doe Oburzenie ludzi tym odstępem równym połowę prędkości jest urocze. Polecam zahamować przy 140 jadąc 50 metrów za kimś ;)
0
@John_Doe 2. Czyli ile?
4
@Transu96 50 w dzień i 50 w nocy, zamiast 60 w nocy. W praktyce to też martwy przepis, nie oszukujmy sie nawet w dzień prawie nikt nie jeździ 50 po mieście, a co dopiero nocą xD
1
@Colin94 Tak. Wystarczy, że ktoś będzie sobie stał albo przechodził obok pasów i kierowca niby już ma się zatrzymywać... XD
0
@Striker Faktycznie dzięki
0
@Transu96 Niby :) to miał być 60 , a teraz 50.