La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

0

Witam. Czy miał ktoś kiedyś problem z Funboxem Orange 3.0? Mam czerwoną diodę na światłowodzie mimo, że jest wpięty a kabel jest cały?

1

@Zagorzały Fan F.C.B Czerwona dioda oznacza że nie ma internetu. Jeśli twierdzisz, że masz wpięty kabel to prawdopodobnie Orange się wywaliło

0

@kempnou
Dzięki za zainteresowanie. Byłem dzisiaj w Orange i u nich wszystko jest ok. Jakieś inne opcje?

1

@Zagorzały Fan F.C.B która dioda konkretnie jest czerwona?

0

@kempnou
Światłowód.

1

@Zagorzały Fan F.C.B no to albo twój odcinek światłowodu ma jakiś uszczerbek albo ten krótki odcinek od odbiornika światłowodu do routera jest uszkodzony. Myślę że pomoc techniczna Orange będzie konieczna

0

@kempnou
Drugą opcję można od razu wykluczyć bo dostałem dzisiaj nowy przewód. Pomoc techniczna w Orange to jeden wielki śmiech na sali. Pani pokierowała mnie do ich cudownej sztucznej inteligencji,która wyrzuca mnie
przy którymś etapie.

1

@Zagorzały Fan F.C.B polecam za każdym razem mówić że chcesz porozmawiać z konsultantem

0

@kempnou
Czy to sprawdzona metoda?

1

@Zagorzały Fan F.C.B Tak, zawsze z niej korzystam. Po prostu za każdym razem mówię AI że chciałbym porozmawiać z konsultantem

0

@kempnou
Spoko. Dzięki za info i cenną pomoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?