La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

10

Co do Wijnalduma... Ta moja opinia nie ma wiele merytoryki, ale i tak się z nią podzielę. Wiele lat temu na Polsat Sport leciały powtórki meczów ligi holenderskiej, polubiłem PSV i zawsze oglądałem ich mecze. No i za każdym razem właśnie Wijnaldum wywierał na mnie największe wrażenie. Tak jak pisałem to było wiele lat temu. Ale on tam w każdym meczu popisywał się wyjątkową techniką, wiele razy byłem pod wrażeniem jak wyszedł spod pressingu czy jakie wykonał podanie w trudnej sytuacji. Więc niewątpliwie w piłkę grać potrafi. Minęło wiele lat i nie sądzę żeby to się zmieniło. Jednak obecnie nie obserwowałem go więc nie wiem jak gra teraz. Griezmann kiedyś też grał z sukcesami na skrzydle i myślałem że i u nas będzie hasał, a jednak tak nie jest. Taka tam luźna myśl.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?