La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

3

Nie chciałem Pjanicia odkąd pojawiły się pierwsze plotki o jego przyjściu i ogólnie za nim nie przepadam. Puiga lubię i mu kibicuję, ale... Jak czytam, że Riqui jest taki biedny, że 3 trenerów w klubie, trener reprezentacji U-21 się nie znają i potrzebuje ciągłości żeby coś pokazać i zaufania od trenera a jednocześnie ciśnie się Pjanicia, że jak wchodził czy grał to nic nie pokazywał i się go wywala to chce mi się śmiać. Hipokryzja pełną gębą, że jednego się wywala z klubu za coś, co robi też Puig. Tylko dlatego, że jest to wychowanek to mam wrażenie, że jemu więcej wolno. Pewnie zaraz będę czytał, że przecież jak wchodził to był wiatr i ożywienie. I owszem macie rację, ale poza tym wiatrem to niczego specjalnego nie zrobił i mnie niczym nie przekonał do gry w 1 składzie, tak samo jak Pjanić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?