La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

6

Bardzo podoba mi się koszulka Barcelony na ligę mistrzów. Podoba mi się że rezerwowym ma być Aguero nie Braitwhite i że jesteśmy blisko Depaya.
Po prostu mi się podoba to wszystko

0

@jeyx77x Depay wczoraj powiedział, że zdecyduje po mistrzostwach i nie zdecydował. Komu wierzyć jemu czy dziennikarzowi?

0

@tbas nie wiem, różnie to jest z gazetami. Na zdrowy rozsądek to gdzie miałby iść Depay, Juve, BVB i Barca wyraziły publiczna chęć transferu. Myślę,że Depay jest najbliżej Barcy niezależnie czy zostanie ponury Holender u nas.
Laporta nie jest podobno głupi. Skoro masz za darmo chłopa przed najlepszym piłkarskim wiekiem który w top 5 wykręca Double Double to nie możesz go nie wciąż bo Ci nie pasuję. Bierzesz i jak nie będzie pasował to sprzedajesz z zyskiem i tyle

0

@jeyx77x Nie wiem gdzie jest najbliżej, ale jednak wczoraj sie wypowiedział, dziennikarze codziennie pierd.. głupoty i wierze jemu. Może będzie, może nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?