La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

5

Z tym wielkim CR7 to odjechali trochę na koniec.Ja to mam wrażenie, że Ronaldo dosyć często więcej przeszkadza niż pomaga Juve.W pressingu nie uczestniczy i czeka na to aż mu zrobią koledzy akcję którą często zmarnuje.

0

@MaziFCB Juventus bez Ronaldo będzie mocniejszy. Oczywiście zaraz wlecą ci od statystyk, ale jak się cały sezon gra tylko na niego to potem musi się odbić. Dzisiaj Kulusevski z Chiesą dali radę.

0

@MaziFCB a mimo to 40% bramek ligowych całego Juventusu jest jego.

konto usunięte

0

@Gosciuu a 60% innych ludzi. Ile strzelił z Porto?

0

@Gosciuu Wiesz ja tu nie poddaje w wątpliwość tego, że Ronaldo to dalej bardzo dobry piłkarz i swoje w sezonie strzeli.Wydaje mi się po prostu, że Juve lepiej by wyszło posiadanie napastnika który strzeli trochę mniej od Ronaldo, ale będzie bardziej zespołowy i będzie więcej pracować na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?