- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
pt9
8
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
0
Wie ktoś może czy można robić rtg tydzień przed rezonansem magnetycznym, bo nigdzie nie widzę informacji?
0
@deyna2018 możesz. to całkiem inne technologie, wykorzystujące inne właściwości fizyczne. Sam miałem robione rtg zatok, a 3 dni później rezonans głowy.
0
@deyna2018 bez problemu, chyba że miałeś wcześniej RTG tej części ciała to wtedy nie. Rezonans magnetyczny działa jak kolega wspomniał na innej technologii i jest w 100 % bezpieczny i można go wykonywać prawie u każdego. Chyba, że masz rozrusznik serca wtedy nie. Zabieg jest nieinwazyjny ale jest głośny więc jak masz klaustrofobie to też możesz czuć dyskomfort psychiczny bo samo badanie trwa sporo dłużej niż zwykła rentgenowska topografia komputerowa.