- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
168 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
0
Korzystał ktoś z usług trenera personalnego? warto? jestem początkujący i nigdy na siłownię nie chodziłem a chciałem coś w sobie zmienić. Jaki jest koszt takich usług mniej więcej no i czy jest sens.
0
@ArterkHD Nie miałem nigdy trenera personalnego, ale myślę, że warto. Jak nigdy nie byłeś na siłowni, to nie będziesz wiedział jak wykonywać ćwiczenia, czy dobrze robisz itp. Na youtube można sprawdzić, ale to nie to samo, jak ktoś może stać przy Tobie i Ci mówić na bieżąco. Jeżeli nie masz jakiegoś kumpla, to na początek, żebyś poznał poprawne techniki myślę, że Ci się przyda. Wiem po sobie, że taka osoba, która już trochę ćwiczy, może Ci dużo pomóc.
0
@ArterkHD ile kosztuje kupno mieszkania? Inna będzie cena kawalerki w Radomiu, a inna apartamentu w Warszawie. Tak samo jest z trenerami. Zależy gdzie i jak renomowany trener. Ja polecam i nie polecam :) Korzystałem kiedyś z usług trenera, który rozpisał mi treningi i pokazał jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i to było super. Przy okazji pilnował ilości powtórzeń i jak myślałem że już nie dam rady to motywował mnie do wysiłku. Teraz jednak korzystam z różnych aplikacji, w których można skorzystać z przygotowanych planów treningowych. Ma to swoje wady, nie mobilizuje tak i nie jest zindywidualizowane ale trenuje gdzie chcę i kiedy chcę. W moim przypadku i tak najważniejsza była dieta i tu zainwestowałem szalone jakieś 30zl miesięcznie, żeby mieć rozpisane wszystkie posiłki i opiekę dietetyka on-line.
0
@ArterkHD zacznij na początku od podstawowych ćwiczeń, najlepiej na początku wdrożyc fbw, później mozna przejść na PPL (push, pull, legs) na necie pełno informacji jest ;)
Jak widzę jak niektórzy trenerzy ćwiczą z innymi na silowniach to aż żal bierze, typowe branie kasy i tyle.
Na siłce nie oglądaj się na innych, nie wstydź się ciężaru itp bo lepiej mniej, a dokładnie, a wiem że na początku każdy myśli, że wszyscy się na Ciebie patrzą ;) jak sam się mocno zainteresujesz to trener nie będzie Ci potrzebny :)
0
@ArterkHD zdecydowanie warto nawet na np 3 miesiące by nauczył Ciebie jak z siłowni korzystać i wykonywać ćwiczenia, żeby były zdrowe a trening efektywny,