La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

19

Barcelona zdecydowała się zwolnić Koemana po zakończeniu obecnego sezonu. [RAC1]

13

@Odcinkowy Jeśli nie przyjdzie nikt doświadczony z sukcesami na koncie to będę bardzo rozczarowany. Obym się mylił, ale kandydatury Pimienty czy Xaviego mnie nie przekonują.

1

@Zoker Mnie bardziej Pimienty niż Xaviego, ale jeśli nie mają asa w rękawie, to powinni dać sezon dla Rudego jeszcze.

2

@Odcinkowy jeśli to prawda to uważam, że słusznie. Ja rozumiem, że wprowadzanie młodzieży i poprawa gry. Można też mówić, że jeden sezon to za mało ale kurde na tym poziomie oczekiwałem od niego więcej. Nic sobie nie obiecywałem bo wiadomo w jakiej kondycji przejmował drużynę. Mając jednak mistrzostwo na wyciągnięcie ręki nie można go przegrać w meczu z przeciętną drużyną jak Granada. Nie wspominam już o innych wtopach. W najważniejszym momencie zabrakło "trenera" z krwi i kości. Mając taką szansę powinni gryźć trawę i walczyć a tego zaangażowania nie było widać.
Dostał swoją szansę i moim zdaniem jej nie wykorzystał.
Jedyny problem to kto za niego?...

0

@Zoker jeśli nie zrobi rewolucji w zespole to znowu będzie to samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?