La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 621 Culés

59

Araujo to będzie najlepszy obrońca na swiecie, gość jest nie do przejścia, według mnie za dużo szumu jest wokół Pedriego, a za mało wokół Araujo.

1

@ObiektywnyKibic121 no byk ze hej

0

@ObiektywnyKibic121 Araujo po klasyku trochę został na dalszym planie

0

@ObiektywnyKibic121 na świecie? Po jednym sezonie? Skreślasz inne legendy defensywy? xD Odstaw majeranek typie xD

4

@Encore
Dla mnie to dziwne, bo gość jest kapitalnym obrońca, jest najlepszym naszym stoperem.

0

@ObiektywnyKibic121 No wtedy Benzema go okrutnie porobił ale złapie doświadczenia i bedzie mega gracz.

0

@FLYP masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? On napisał, że Araujo BĘDZIE najlepszym obrońcą, a nie, że nim jest.

1

@Encore
Zabrakło mu szczęścia przy golu Benzemy, był blisko Karima.

0

@Ghazul3293
Byku nie odpisuje takim ludzia, bo to szkoda czasu.

0

@ObiektywnyKibic121 ogólnie obrońcy mają trudniej. Pomocnik może zagrać cały mecz słabo i mieć jeden świetny moment, a kibice od razu wpadają w euforię. Natomiast obrońca może zagrać cały mecz genialnie, a później zrobi jeden błąd i już wszyscy na niego narzekają. Dlatego młode talenty z ofensywy są kochane przez kibiców, a te z defensywy traktowane z dystansem.

0

@ObiektywnyKibic121 oby tylko nie było jak z umtitim

0

@ObiektywnyKibic121 będzie z niego drugi Van Dijk, a jak dobrze pójdzie to potem będzie pierwszym Araujo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: