La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

7

Wróciłem sobie do Transformersów.
Kurde, ależ to jest kapitalna seria!
Steve Jablonsky zrobił niesamowitą robotę. Chyba obok Szybkich i Wściekłych, czy Gladiatora...no i wiadomo - Piratów z Karaibów, to właśnie historia Autobotów posiada najlepszy soundtrack.

No i do tego młoda i piękna 20 paro letnia Megan Fox, o której śniło większość nastolatków :D
Trzeba przyznać, że dwie pierwsze części posiadają "swój urok" między innymi dzięki Megan :)

Świetna seria.

4

@michal26 Oj tak, Megan miała swój urok w transformersach xD

3

@michal26 Ale tylko te pierwsze 2 części, może ewentualnie 3 część jeszcze.Później już co raz gorsze te filmy się robiły.

1

@MaziFCB Dokładnie. Też mam takie odczucie

2

@marcin62 Oj miała. Każdy z nas chyba chciałby być na miejscu Sama :D
Uroku dodawało jej to, że miała charakter i znała się na autach :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?