La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

1

Boxdel dobrze powiedział czemu się fajnie ogląda to fame mma.A więc dlatego że większość to friki więc ich cechuje nieprzewidywalność.Idą na tzw żywioł.Profesjonaliści jednak kalkulują i są tak tzw szachy.

konto usunięte

0

@Encore No to ma być typowe show i tyle. Ludzie robią problem o to. Na początku same raki i patusy z YouTube byli, ale gola i boksdel zaczynaja iść w innym kierunku zapraszając normalniejsze osoby i znające się na fachu

0

@DaPidejpi No są tu ludzie którzy prezentują fajny poziom.Dziś zobaczymy zresztą gościa z UFC.

1

@DaPidejpi - Normalniejsze osoby
-Linkiewicz
Wybierz jedno ;D

0

@AlexDark00 Linkiewicz dużo lepiej się bije niż wcześniej.Wiadomo to poziom amatorski ale jak na babe nie jest zle.

0

@Encore Mi nie chodzi o umiejętności, a o kwestię "patusów" i to jak zasłynęła xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?