La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2126 Culés

8

Zapowiedzi podniesienia wolnej kwoty i zwiększenie drugiego progu to krok w dobrą stronę, o ile oczywiście zostanie zrealizowany. Natomiast pitolenie o prenatalnych pomysłach jest śmieszne. 500+ zupełnie nic nie dało, tak i teraz nic to nie da. Ludzie z wyżu lat 70tych i 80tych zwyczajnie zaczęli zakładać rodziny, a gawiedź uwierzyła, że to skutek pincet plusa. No i co jest teraz? Otóż sytuacja wróciła do stanu poprzedniego, a nawet się pogorszyła. Inflacja jeszcze bardziej przyśpieszy, a ceny nieruchomości jeszcze bardziej pójdą w górę.
Brak pomysłu ujednolicenia i uproszczenia VATu, brak konkretów skąd pozyskać pieniądze na kolejne programy socjalne. Żreć na krechę, a tak naprawdę na koszt przyszłych pokoleń to żadna sztuka.
Pitolenie o stawianiu na unowocześnienie gospodarki i innwestycji w nowe technologie można zupełnie pominąć. To już było. Gdzie te samochody elektryczne, gdzie te masy startupów, gdzie ta zmiana kształcenia na wyższych uczelniach...?
Ostatnio rząd zrobił swojego rodzaju "audyt" zmian i reform i ich skutków. No i ocena jest negatywna, a tu znowu to samo. Oczywiście nie odbiło się to żadnym echem. A teraz znowu dużo obietnic rozdawnictwa... Ja pier...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?