La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

konto usunięte

0

Wiadomo czy Moriba zagra w playoffach?

1

konto usunięte

0

@cat_r37 Dzięki!

0

@cat_r37 skład bardzo dobry.Nie wiem czy Moriba tu potrzebny.

0

@Borneo przy środku pola Jandro, Nico, Collado? No... nie jest potrzebny. Od kiedy Alex wrócił do środka pola to wygląda jeszcze fajniej. Zwłaszcza, że do gry gotowy jest też Oriol który ostatnio świetnie się spisał. Wychodzi więc na to, że Ilaix jest bardziej potrzebny w pierwszym zespole niż w rezerwach.

Jestem mocno ciekawy jak będzie wyglądał Mingueza. W końcu przez rok właściwie nie widział się z tymi chłopakami, nie trenował i nie grał z nimi. No ale przy problemach na prawej stronie defensywy lepiej mieć Mingueze którego nie było długo w rezerwach niż nikogo.

0

@cat_r37 Mingueza jest potrzebny bo tam są bramki grał z trudniejszymi rywalami z bardziej doświadczonymi ludźmi będzie dobrze.O środek się nid martwię a pierwszy zespół go potrzebuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?