- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
2
Sezon przejściowy... Sezon, w którym tytuł frajera znowu wędruje do nas. Atletico roztrwoniło ogromną przewagę, ok. Weźmy pod uwagę, że real grał jakimś randomowymi piłkarzami przez kontuzje. Barcelona mimo tego mówienia o odbudowywaniu się MUSIAŁA zdobyć to mistrzostwo. Prawda jest taka, że abstrahując od porażek i remisów ze słabymi drużynami, to Koeman został brutalnie zweryfikowany i w Europie i na własnym podwórku, gdzie odnieśliśmy fatalne wyniki z Atletico i Realem, a mimo to mogliśmy zdobyć mistrzostwo. ,,Wstyd żenada, nie wracajcie do domu", z jednej strony za mocny KOEmentarz, a z drugiej podsumowanie sezonu...
1
@kibic1899 Real grał randomowymi? Pokaż mi tych wypromowanych randomów z Castilli? Real ma szeroki, równy skład dlatego mimo kontuzji dalej nie musiał sięgać po młodziaków w jakiejś dużej skali. Ale najlepiej powtarzać zasłyszane głupoty.
0
@arasz1819 Nie zasłyszane, wystarczy przejrzeć składy meczowe, żeby zobaczyć zobaczyć kto grał i kto był na ławce. Osobiście nie uważam żeby Barcelona miała gorszą kadrę niż real. Może w środku pola mają większe nazwiska, natomiast patrząc po formie jest równo, ale jedni potrafią z premedytacją wygrywać mecze, a my remisujemy prowadząc 2:0. Szacunek dla Koemana bo próbował zbudować coś wielkiego, ale z lepszymi trenerami nie jest w stanie rywalizować, fakt nie opinia.
0
@kibic1899 ale poprosiłem, żebyś pokazał kogo w Realu wypromowano w tym sezonie w podobnej skali jak u nas Pedriego, Mingueze, Araujo, Desta czy chociażby Moribę? Real ma nie tylko lepsza, ale i szerszą i bardziej wyrównaną kadrę, z tym, że coraz starszą. i to jest fakt. U nas z takich ludzi jak Coutinhio, Fati czy Pjanic nie ma żadnego pożytku przez cały sezon i to z różnych powodów.