La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1330 Culés

4

Drużyna potrzebuje dobre nazwisko do obrony, Garcia co najwyżej może być dodatkiem, ale nie podstawą. Pojawiało się nazwisko Romagnoliego z Milanu, gość przez kilka sezonów był ostoją Milanu, dobrze grał, moim zdaniem to byłby dobry wybór na lidera defensywy (Obrońcy pokroju VVD są nie do wyjęcia...). Dołączy Garcia, mamy Araujo, ew. Pique jako rezerwowy i mamy dobrze obsadzoną defensywę. Na PO wraca ograny w LaLiga Emerson, który wygryzłby Desta, a na LO Jose Luis Gaya. Przydałby się też jakiś pomocnik, w zasadzie rozgrywający, co by odciążyć Pedriego. Na atak rzeczony Depay, wróci Fati.
Jak spojrzycie na terminarz tego sezonu to my nie mamy jakiegoś większego problemu w zdobywaniu bramek. Tracimy punkty przez katastrofalną defensywę. Jak nie naprawi się obrony, to o tytułach trzeba zapomnieć.
P.S. Izrael ściąga czołgi na granicę z strefą Gazy.

0

@barcelonaLM Problem jest taki, że wszyscy wiedzą, że mamy kłopoty więc jak zwykle ceny będą z kosmosu. Obawiam się, że oprócz Garci nikt nowy do formacji obronnej nie dołączy. Szkoda mi Fatiego, ale po tak poważnych kontuzjach na 100% nie wskoczy na swój poziom bo na to trzeba czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?