La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

To ja skończyłem w tym sezonie z oglądaniem Barcelony. I wcale nie mam pretensji do trenera, bo winni są wszyscy. Takie zagrania jak to przy 2-2 to raczej nie jest założenie taktyczne, poślizgnięcie się Desta i to jak sobie poczekał aż wstanie i go ograł dodatkowo.... Krycie Roberto przy 1-1. Jak dla mnie zmiana Roberto była kluczowa i chłop zawalił przy 2 golach (i tu mogę przyczepić się do Koeman'a, że wprowadził typa, który zapomniał jak się gra). Z jednej strony fajnie, że ta liga w tym sezonie jest wyrównana, ale tylu nerwów nie straciłem od dawna a młodszy się nie robię i za chwilę dostanę siwych włosów przez nich...

1

@swiergol2 Ale ze cala druga polowe nie mieliśmy ani sekundy kontroli to nie jest wina taktyki? :)

0

@tbas Po części na pewno, ale wystarczy zobaczyć zaangażowanie zawodników do 2-0 i potem. Jak wpadło na 3-3 to przypomnieli sobie nawet, że trzeba biegać. Kibicuję Barcelonie od 18 lat i nigdy nie byłem tak zmęczony sezonem :-/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?