La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

3

"Miralem Pjanić nie jest zadowolony ze swojej roli w zespole i byłby skłonny odejść tego lata z Barcelony. Jednocześnie twierdzi, że gdyby dostał więcej szans, mógłby jeszcze udowodnić swoją wartość. Decyzja ma zapaść po zakończeniu sezonu, a w grę wchodzi również wypożyczenie.

Największym jednak problemem okazuje się cena. Jak bowiem donosi Diario Sport, Barcelona do tej pory uiściła za zawodnika 15 mln €. Reszta kwoty (45 mln €) została rozłożona na kolejne 3 sezony w systemie ratalnym. Prawdopodobieństwo, że klub będzie stratny, staje się faktem."
Efekt bartomeu będzie jeszcze długo odczuwalny.

1

@Gonzo349 To on jeszcze jakąś rolę pełni?

1

@Gonzo349 Super to była wymiana z Juve.

3

@Gonzo349 Bartomeu pod koniec zostawił nam Bośniacką Bombę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?