La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

3

Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość Janusz Korwin-Mikke zarzucił hipokryzję partii rządzącej która kreuję się na antyunijną, a jest prounijna. Były poseł do Parlamentu Europejskiego i były pięciokrotny kandydat na urząd prezydenta RP przypomniał także słowa szefa NIK który oświadczył, że Polską rządzą służby specjalne.


2

@Quavosk
Konfederacja i Korwin o hipokryzji??
Człowiek który działał w Związku Młodzieży Socjalistycznej potem przez 20 lat w przybudówce PZPRu a teraz lansuje się na antysocjalistę. Konfederacja krzyczy o łamaniu praw obywatelskich przy obostrzeniach a następnie głosuje za wyborem Rzecznika Praw Obywatelskich posła PiS wprowadzającego te obostrzenia. Hipokryzja u polityków, dobre, nie znałem:)

0

@Quavosk co do ostatniego jak największa zgoda

Komentarz usunięty

4

@pax No tak za komuny mial jako mlody czlowiek dzialac w jakiejs partii libertarianskiej xdddddddd

0

@Quavosk
Zielone papiery to za mało

1

@Wojcio
Rozumiem ,takie były czasy xdddddddddd
Fajnie, że wszyscy politycy żyjący w tamtym okresie mają taką przeszłość w strukturach politycznych komuny, a nie czekaj.
Mi to osobiście nie przeszkadza (każdy może być farbowany, zmieniać poglądy i partie), tylko nie lubię hipokryzji.

« Powrót do wszystkich komentarzy