La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

0

Jestem dziś całkowicie rozdarty... z jednej strony chce triumfu Pepa w LM a z drugiej zaś chciałbym aby PeSeŻe kolejny raz przegralo final...
Najpiekniej byloby gdyby City rozgromilo ich w finale, przegraliby lige a na koniec Barcelona odmowila pewnemu byłemu zawodnikowi powrotu i dalej by sie tam kisil, no ale niestety, drabinka chciala inaczej..

Pozdrawiam

3

@Whudi Niszczysz marzenia @LuisSalvano

0

@Encore No bez kitu, fajnie jakby psg przegrało w finale z realem

konto usunięte

0

@Whudi Och, szczególnie to z odmową transferu Neymarowi. Typowa zawistna mentalność.

1

@KacperVEB Czelsej na luzie wezmie nie martw sie Kacperek

0

@LuisSalvano Och, szczególnie to z chęcia powrotu do klubu który się wyciaćkało na milion możliwych sposobów za każdym razem kiedy biedaczek nie dostaje tego co chce. Typowa frajerska mentalność.

0

@LuisSalvano a pozatym może ja o Rafinhi pomyślałem?

0

@KacperVEB Tuchel wywalił Atleti z LM, więc Real jest w jego zasięgu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?