La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

7

Potężny Cristiano Ronaldo miał pomoc wygrać Juventusowi europejski puchar i robi wszystko, żeby zagrali w Lidze Europy ponieważ tam będą mieli teoretycznie większe szanse. Tylko, ze on jest tak sprytny, ze ucieknie sobie do Manchesteru United w „poszukiwaniu nowych wyzwań”, blokując przy tym rozwój innych graczy, czy po prostu grę takiego Bruno Fernandesa. Boski Cris

konto usunięte

0

@DaPidejpi myslisz, ze Messi by u was zostal gdybyscie przyszly sezon grali w LE? To samo by zrobil

7

@DaPidejpi Pytanie gdzie jest reszta drużyny. Myślenie że 36 letni Ronaldo ci wygra kazdy mecz jest naiwne.

konto usunięte

0

@DaPidejpi poleciałes na inną orbitę

konto usunięte

0

@Encore niektórzy nie wiedzą jak się czepić Ronaldo, a później wszyscy wyzywają i plują na Messiego. Szacunek należy się dla nich obu i tyle ;)

0

@Rust_Cohle Ale nie gramy w LE dzięki właśnie temu Messiemu ;) Taka mała różnica.

konto usunięte

1

@Encore gdyby nie koledzy z drużyny to crisu by strzelił z 10 bramek przy dobrych wiatrach może. Jemu trxeba wypracować okazje, sam tego nie zrobi :*

0

@DaPidejpi No jak każdemu napastnikowi XD

0

@Encore Luis Suarez jakoś potrafił i rozgrywać i strzelać. To samo potrafi Harry Kane...

0

@AlexDark00 Potrafił a teraz kopie się po czole. Zobaczymy gdzie będzie Lusi Suarez w wieku 36 lat.

konto usunięte

1

@Encore No niezbyt misiu, bo taki Kane potrafi rozegrać piłka i wypracować sobie sytuacje. Lukaku również to umie, Ben Yedder, Depay jeśli go uważamy za 9 chociaż on to wszystkie pozycje w ataku

konto usunięte

1

@Encore tylko, ze Cris to od jakichś 6 lat praktycznie nie potrafi. 6 lat temu miał 30 lat, a niby ten biologiczny ile? On już dawno zaczął tracić swoje atuty. Zostało mu odnalezienie się w polu karnym i wykończenie oraz główki. Drybling to nawet te machanie nogami nad piłka nie wychodzi, chociaż to to często nie wychodziło nawet jak to ogarniał. CR raz na jakiś czas strzeli z dystansu, jakiś drybling mu wyjdzie, ale to nie znaczy, ze powinno się tak go wywyższać.

0

@DaPidejpi Ale porównujesz 27 latków do 36 latka....Ronaldo w wieku Depaya go zjada i wypluwa.

konto usunięte

1

@Encore No to Ibra, 40 letni Ibra. Potrafi pięknie podać, rozegrać, wziąć ciezar gry na siebie pod względem rozegrania. Nie mówię, ze Ronaldo to placek bo nie był nim nigdy, ale od tych 6 lat zaczął tracić swoje atuty i teraz ich praktycznie nie ma. Obecnie Ronaldo bez wypracowanej patelni nie zdobędzie bramki. Raz na 3 miesiące mu się uda

0

@DaPidejpi No Ibra to jest fenomen i dla mnie top 5 w historii napastników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?