- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
7
Potężny Cristiano Ronaldo miał pomoc wygrać Juventusowi europejski puchar i robi wszystko, żeby zagrali w Lidze Europy ponieważ tam będą mieli teoretycznie większe szanse. Tylko, ze on jest tak sprytny, ze ucieknie sobie do Manchesteru United w „poszukiwaniu nowych wyzwań”, blokując przy tym rozwój innych graczy, czy po prostu grę takiego Bruno Fernandesa. Boski Cris
0
@DaPidejpi myslisz, ze Messi by u was zostal gdybyscie przyszly sezon grali w LE? To samo by zrobil
7
@DaPidejpi Pytanie gdzie jest reszta drużyny. Myślenie że 36 letni Ronaldo ci wygra kazdy mecz jest naiwne.
0
@DaPidejpi poleciałes na inną orbitę
0
@Encore niektórzy nie wiedzą jak się czepić Ronaldo, a później wszyscy wyzywają i plują na Messiego. Szacunek należy się dla nich obu i tyle ;)
0
@Rust_Cohle Ale nie gramy w LE dzięki właśnie temu Messiemu ;) Taka mała różnica.
1
@Encore gdyby nie koledzy z drużyny to crisu by strzelił z 10 bramek przy dobrych wiatrach może. Jemu trxeba wypracować okazje, sam tego nie zrobi :*
0
@DaPidejpi No jak każdemu napastnikowi XD
0
@Encore Luis Suarez jakoś potrafił i rozgrywać i strzelać. To samo potrafi Harry Kane...
0
@AlexDark00 Potrafił a teraz kopie się po czole. Zobaczymy gdzie będzie Lusi Suarez w wieku 36 lat.
1
@Encore No niezbyt misiu, bo taki Kane potrafi rozegrać piłka i wypracować sobie sytuacje. Lukaku również to umie, Ben Yedder, Depay jeśli go uważamy za 9 chociaż on to wszystkie pozycje w ataku
1
@Encore tylko, ze Cris to od jakichś 6 lat praktycznie nie potrafi. 6 lat temu miał 30 lat, a niby ten biologiczny ile? On już dawno zaczął tracić swoje atuty. Zostało mu odnalezienie się w polu karnym i wykończenie oraz główki. Drybling to nawet te machanie nogami nad piłka nie wychodzi, chociaż to to często nie wychodziło nawet jak to ogarniał. CR raz na jakiś czas strzeli z dystansu, jakiś drybling mu wyjdzie, ale to nie znaczy, ze powinno się tak go wywyższać.
0
@DaPidejpi Ale porównujesz 27 latków do 36 latka....Ronaldo w wieku Depaya go zjada i wypluwa.
1
@Encore No to Ibra, 40 letni Ibra. Potrafi pięknie podać, rozegrać, wziąć ciezar gry na siebie pod względem rozegrania. Nie mówię, ze Ronaldo to placek bo nie był nim nigdy, ale od tych 6 lat zaczął tracić swoje atuty i teraz ich praktycznie nie ma. Obecnie Ronaldo bez wypracowanej patelni nie zdobędzie bramki. Raz na 3 miesiące mu się uda
0
@DaPidejpi No Ibra to jest fenomen i dla mnie top 5 w historii napastników.