La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

5

"Piłkarze Manchesteru nie opuścili jeszcze hotelu.

Kibice: "My decydujemy kiedy gracie!"

[TOTAL SPORT]

8

@adambądkowski93 ale rak xD

3

@adambądkowski93 "My decydujemy kiedy gracie" xD co za idioci

0

@Martwy Po prostu anglicy

0

@adambądkowski93 Na miejscu rządu, wsadziłbym takich kiboli na 48h do miejsca gdzie mogli by pomyśleć co robią, a na miejscu zarządców ligi puściłby info, że jeżeli mecz się nie odbędzie to jest walkower a do tego -10pkt dla MU. Prawdziwi kibice, chcący dobra klubu szybko by odpuścili widząc że ich klub może nie zagrać w przyszłym sezonie w LM przez nich, a tych co by zostali to na 48h zamknąć i postawić zarzutu zastraszania oraz wtargnięcia na stadion, którego właścicielem jest właściciel klubu a nie kibole.

0

@adambądkowski93 a klub decyduje że już nie oglądacie meczów ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?