VLL

Herb Real Valladolid CF

0:1

• 15' Arturo Vidal

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: ViscaBarca123

90

• 7
  • 7

Kolejne czyste konto w LaLidze i świetny występ. Można powiedzieć, że trzy punkty w tym meczu zawdzięczamy po części Niemcowi. Ważne interwencje w 37., 60., 66. minucie, dobre podanie po ziemi do Roberto w 75. minucie i niezłe długie zagranie w 76. minucie. Można doczepić się do nieco za mocnej piłki w 65. minucie. Klasa. Tytuł zawodnika meczu według Redakcji i użytkowników FCBarca.com wędruje do niego.

0 0 0 0 0 3
40 90% 0 7 0 5

90

• 6
  • 5

W pierwszych minutach pierwszej połowy Portugalczyk wyglądał naprawdę dobrze i powinien skończyć z co najmniej jedną asystą na koncie. Dobre wejście i dogranie w pole karne w 5. minucie, kolejne dobre podanie w pole karne w 19. minucie do Griezmanna, a w 25. minucie plus za wyjście na pozycję i strzał na bramkę. Później mniej widoczny.

1 1 2 0 1 9
76 89% 2 1 0 3

90

• 7
  • 5

Nieoceniony w ostatnich meczach. Gerard prezentuje świetną formę i można powiedzieć, że jest naszym najlepszym obrońcą. Już w 8. minucie przeciął dośrodkowanie, a w 22. i 39. minucie zanotował wybicia. Do tego odbiór z 46. minuty, kolejne wybicie w 47. minucie, przechwyt w 67. minucie i trzy wybicia głową z 68., 70., 81. minuty. Na plus dochodzą także udane przerzuty z 5., 11. i 49. minuty.

1 1 0 0 0 3
90 97% 0 8 1 15

57

• 5
  • 5

Solidne zawody w wykonaniu Francuza. Mniej aktywny w defensywie od Pique, ale wyróżnić należy przerwanie akcji Realu Valladolid w 26. minucie, wygrany pojedynek główkowy w 43. minucie czy dobre podanie między liniami w 27. minucie. Zmieniony ze względu na otrzymaną żółtą kartkę.

0 0 0 0 0 5
52 90% 0 2 4 2

90

• 4
  • 4

Przeciętne spotkanie Hiszpana. Zaczniemy od plusów, a więc od przechwytu z 50. minuty, udanego przerzutu do Vidala w 71. minucie czy też przejęcia z 73. minuty. Na minus jednak straty z 27. czy też 75. minuty.

0 0 0 0 1 9
62 87% 0 1 1 6

74

• 6
  • 5

Solidne zawody. Wyróżnić trzeba dobre prostopadłe podanie do Semedo z 24. minuty, przechwycone podanie w 30. minucie, zablokowane dośrodkowanie w pole karne w 38. minucie czy też ważną interwencję w 47. minucie. W ostatnich meczach jeden z lepszych zawodników.

0 0 0 0 1 5
57 93% 1 2 2 6

90

• 6
  • 5

W pierwszej połowie wyglądał przeciętnie i wyróżnić można jedynie przechwyt przy akcji bramkowej. W drugiej części meczu grał naprawdę dobrze. W 48. minucie celny przerzut do Jordiego Alby i chwilę później przechwyt. W 53. minucie niezłe zagranie, a trzy minuty później odbiór. Na plus także rajd z 65. minuty, po którym wywalczył rzut wolny i żółtą kartkę dla Kike.

0 0 0 0 2 9
106 92% 1 1 1 3

Riqui Puig

57

• 6
  • 6

Trzeba przyznać, że Riqui wykorzystał kolejną szansę i w sobotnim pojedynku z Realem Valladolid zaprezentował się naprawdę nieźle. Szkoda, że nie udało mu się zanotować asysty czy też strzelić bramki, ponieważ na gola miał już okazję w 5. minucie, po tym jak sam rozpoczął akcję Barcelony. Bramkarz nie miał jednak problemów z obronieniem strzału. W 20. minucie kolejny raz dobrze wyszedł na pozycję i opanował piłkę zagraną przez Leo, jednak futbolówka po jego zagraniu nie dotarła pod nogi Griezmanna. Na plus także pressing na Masipie w 39. minucie, który spowodował, że Barcelona odzyskała piłkę. W 49. minucie oddał kolejny celny strzał na bramkę Realu Valladolid. Na minus straty z 10. i 55. minuty i nieudane podanie z 28. minuty.

2 2 1 0 2 7
37 81% 0 1 1 1

Arturo Vidal

90

• 7
  • 5

Wreszcie doczekaliśmy się dobrego meczu w wykonaniu Chilijczyka. Na koncie kluczowa bramka, która dała Barcelonie trzy punkty, a także sporo interwencji w obronie (przerwanie akcji rywali w 10. minucie, zablokowany strzał w 18. minucie czy przechwyty w 29. i 91. minucie). Na minus strata z 7. minuty.

1 1 1 0 2 8
71 89% 2 2 1 7

90

• 6
  • 5

Kolejna asysta do kolekcji bardzo cieszy, jednak trzeba przyznać, że nie były to dobre zawody w wykonaniu Leo. Na plus prostopadłe podanie do Semedo w 19. minucie, ładne zagrania z 30., 48., 80.,czy 92. minuty, a także dobra akcja w 42. minucie, po której Argentyńczyk oddał strzał obok słupka. Na minus zbyt mocne dogranie do Alby w 9. minucie i straty z 36. i 86. minuty.

3 1 5 0 2 22
64 72% 1 3 0 1

Antoine Griezmann

46

• 1
  • 3

Francuz w meczu z Espanyolem dał kibicom Barcelony nadzieję na to, że w końcu zacznie grać na odpowiednim poziomie i będzie prezentował wysoką formę. Niestety w pojedynku z Realem Valladolid ponownie zobaczyliśmy bardzo słabą wersję Griezmanna. Co można napisać na temat napastnika, który w 45 minut notuje czternaście kontaktów z piłką? Raczej niewiele. Starałem się doszukiwać plusów w jego grze, jednak było to naprawdę trudne zadanie. W 11. minucie przejął piłkę, jednak oprócz spowolnienia akcji nic z nią nie zrobił. Do tego dochodzi zmarnowana dobra okazja bramkowa w 19. minucie czy bardzo słabe podanie w 47. minucie.

1 0 1 0 0 3
12 75% 0 1 0 0

44

• 1
  • 2

W jego grze też można by się doszukiwać jakichkolwiek plusów, ale jest marna szansa na znalezienie czegoś, co mogłoby podwyższyć notę. To jeden z tych występów, przy których muzyką w tle mogłaby być gra kogoś fałszującego na flecie. Piętnaście kontaktów z piłką, wszystkie pojedynki przegrane i jeden faul. Straty w 50., 70., 80. i 90. minucie. Niestety nie mam zbyt dużego wyboru, jeśli chodzi o ocenę.

0 0 0 0 0 4
9 67% 0 0 1 0

Ronald Araujo

33

• 5
  • 4

Cieszy fakt, że Urugwajczyk otrzymał więcej niż pięć minut na pokazanie swoich umiejętności. Wyróżnić należy przechwyt i wybicie w 91. minucie, a także odbiór i wybicie futbolówki głową w 93. minucie. W 92. minucie jednak dość prosto ograny w polu karnym, co stworzyło zagrożenie w szesnastce Barcelony. W wyprowadzeniu piłki ponownie ostrożnie. Nota wyjściowa.

0 0 1 0 0 4
20 80% 0 1 0 3

33

• 6
  • 3

Niezłe wejście Chorwata. Już w 62. minucie wywalczył rzut wolny blisko pola karnego. Na plus także wygrany pojedynek główkowy w 70. minucie, zablokowany strzał Realu Valladolid w 81. minucie, udany przerzut do Messiego w 89. minucie, a także kolejne dobre podanie do Argentyńczyka w 90. minucie.

8 87% 0 0 1 1

Szkoda, że Griezman nikogo nie sfaulował na czerwoną kartkę, wtedy dostałby 2. Czasem oceny wyglądają dla mnie jak ranking popularności.

O czym to świadczy, że naszym najlepszym zawodnikiem w meczu jest bramkarz? :(

Juz sie nie moge doczekac ocen po Napoli, zeby nie wyszly same 0 to bedziemy srednia liczyc z poprzednimi trzema meczami.

Semedo po Matsie dzis najlepszy, poprostu w drugiej połowie druzyna nie dala rady dotrzymać mu tempa i nie mial co robic. Na stojaka Semedo grac nie potrafi.

Lenglet mial chyba jedna grozna głowke ktora wystawił pilke napastnikowi Realu, bo tam widze ze w samych superlatywach o nim.

Co to wogole za podejscie do Suareza, "on moze zagrac 5-7 meczy beznadziejnych zeby potem strzelic 2 bramki znikąd" .. taki mamy teraz standard napastnika?

Strasznie oczy bolą patrząc na co nie które mecze Barcy. Na ten też

Ciekawe ile jeszcze będziemy patrzeć na tą zachowawczą grę. Widać po Setienie, że nie ma za duży wpływ na drużynę i za jego kadencji jest wręcz niemożliwe zrobienie progresu.

Rzut wolny blisko pola karnego, udany przerzut, wygrany pojedynek glowkowy i zablokowany strzał serio wystarcza na notę 6 u Rakiticia? Podczas gdy Samego w pierwszej połowie zrobił wiatrak z Lewego obrońcy. Ogólnie oceny po takim meczu mocno zawyżone. Rozumiem, że Messiego trzeba uwielbiac i wiele zrobił dla Barcy więcej niż ktokolwiek inny ale w tym meczu sobie pospacerowal i może odczuciu nie zasłużył na notę 6.

Statystki Suareza to są wręcz niesamowite, naprawdę trzeba coś wymyślić bo liczenie że następny mecz to będzie TEN mecz urusa trochę nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona. Bo w większości przypadków ostatnio to wygląda jak gra w 10 z jakimś frustratem blisko bramkarza rywali.

Znowu Mats zawodnikiem meczu to jest straszne =D

Nie rozumiem trochę ocen. Nie oglądając meczu pomyślałbym, że Barca zagrała dobry / solidny mecz, a rzeczywistość była tragiczna, szczególnie w drugiej połowie... O co tu chodzi?

Co to za opisy? Co to za oceny? Co to za gra Barcelony? Więcej pytań już chyba nie mam .

Busquetsa ocena? Zabawne. Zadnych minusow... Wesze tu spisek i czlonka rodziny wsrod oceniajacych. Gra pomocy od 20 min siadla i tyle. Rakitic kolejny. Po wejsciu kompletnie nic sie nie zmienilo. Puig chociaz dawal dynamike. Smieszne sa te Wasze wyliczanki jesli gra wyglada gowniano. Nie mam pytan. Liczcie jeszcze procent celnych podan i liczbe "zamierzonych" podan otwierajacych.

Ter Stegen kolejny raz zawodnikiem meczu, ale co boli najbardziej to nie z jakimiś tuzami ligi. Jak słaba musi być ta drużyna.

Fati zagrał kilka minut z Espanyolem i dostał czerwoną kartkę. Zero pozytywów w grze i głupie zachowanie które osłabiło zespół, za co dostał ocenę 2. Jak to możliwe że zarówno Suarez i Griezmann dostali po 1? Na pewno zasłużyli na notę wyższą niż Ansu.

Oceniającego wybory chyba trzymają, bo jeśli pomocny za ten mecz dostają 6 to coś jest bardzo nie halo.

Do czego to doszło żeby kibice Barcy pisali, że Griezmannowi powinno się dać ocenę 2 lub 3 bo..... przynajmniej walczył...... Nie sądziłem, że dożyje takich czasów

Nie no ta jedynka dla Antosia wygląda słabo, mając na uwadze, że Ansu dostał 2 za swoje kung fu Fati z Espanyolem

Zastanawia mnie dlaczego Setien nie zdecydował się na ustawienie z meczu z Villarrealem. Dwóch napastników, Messi na ŚPO, Vidal z Roberto, a niżej Busi. A druga sprawa, dlaczego Arthur nie gra. Boją się o kontuzję, jakieś specjalne zapiski w kontrakcie?

Z tym Vidalem-chaosem to pojechaliście, lol 7-ka, hahaha.

@BaroPodertos ty wiesz co chcę napisać. XD

Ojj będzie burza xD

Widzę króciutko z Griezmannem i Suarezem :v

Semedo stworzył dwie sytuacje i wprowadzał dynamikę do gry i ma 5, Alba nie zrobił nic, średnio w obronie i pustka w ataku i 4...

Nie no dajcie Griezmannowi tą 3 chociaż.