Powrót "Barcelony w sepii" [WIDEO]

Magdalena Rudnicka

8 czerwca 2020, 18:01

8 komentarzy

Przez pięć lat na łamach serwisu FCBarca.com ukazywał się cykl artykułów "Barcelona w sepii". Przybliżałam w nim historie ludzi związanych z Barçą i pamiętne wydarzenia z życia klubu. Dziś mam przyjemność poinformować, że po ponad dwóch latach "Barcelona w sepii" powraca.

Powraca, jednak w zupełnie nowej formie - jako film dokumentalny. Premierowy odcinek już za kilka dni ukaże się na kanale YouTube FCBarca.com. Temat i data publikacji na razie pozostają niespodzianką. Trzymajcie rękę na pulsie.

By nie ominąć żadnego filmu, serdecznie zachęcamy do subskrypcji oraz zostawienia dzwoneczka, dzięki któremu zawsze dostaniecie powiadomienie o premierze.

W oczekiwaniu na film zapraszamy do zapoznania się lub odświeżenia artykułów z tej serii. Możecie się z nich dowiedzieć m.in.:

To dopiero początek "Barcelony w sepii" w formie filmowej. A Wy, jaki temat chcielibyście obejrzeć w kolejnym odcinku? Zgłaszajcie swoje propozycje w komentarzach pod artykułem oraz na YouTube. Liczymy na Waszą aktywność!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cóż za radosna nowina. Takie filmy dokumentalne mają swój niepowtarzalny klimat, nawet jeśli przedstawiają tragiczne historie.
Pomysł na odcinek - Maradona w Barcelonie. Od kulisów i okoliczności transferu, aż po smutne odejście.

a wiadomo w jakie dni i o której będzie bo coś czuje że to będzie najlepsza seria
konto usunięte

Jeeeeeest!!! Wspaniały cykl wspaniałej Eoren wraca

O tak, w końcu się doczekałem :D
Dzisiaj nawet myślałem, że szkoda, że już nie ma tego cyklu.

to prawda, jako seria najlepsze tekścichy ever. Zdarzały się teksty wybitne na stronie, ale żadne nie były serią bez słabych punktów :D

TAK JEST! To jest kozacka seria!

No i to jest coś.