Neymar: Tęsknię za Leo Messim i Luisem Suárezem

Julia Cicha

3 marca 2019, 21:00

Sport

113 komentarzy

Dwa tygodnie temu Neymar udzielił wywiadu dla TV Globo. W wyemitowanej dziś rozmowie były zawodnik Barcelony opowiedział m.in. o Leo Messim.

− Leo był dla mnie kimś wyjątkowym, zawsze opowiadam wszystkim tę historię. W momencie, w którym najbardziej potrzebowałem jego wsparcia, najlepszy piłkarz świata podszedł, podał mi rękę i powiedział „chodź tutaj, musisz być sobą, musisz być szczęśliwy, musisz być tym samym chłopakiem, którym byłeś w Santosie. Nie bądź nieśmiały, nie bój się mnie ani nikogo innego, jestem tu, by ci pomóc”.

− Od tamtej pory byłem innym człowiekiem. Przyszedłem na Camp Nou nieco nieśmiały, wstydziłem się popełniania błędów, co utrudniało grę. Leo okazał mi wsparcie i wypowiedział te słowa w przerwie jednego meczu. Wcześniej zszedłem do szatni, płacząc, nie mogłem grać swojej piłki. Wtedy pomyślałem, że skoro Leo mi to mówi, to dlaczego nie? Uspokoiłem się i w tamtym momencie rozpoczęła się nasza przyjaźń.

− Do dziś rozmawiamy, żartujemy, mimo że jesteśmy daleko od siebie. Tęsknię za nim, za Suárezem również. Tę dwójkę zapamiętam do końca życia, odznaczyli się w moim stylu gry i w moim sercu. Byli moimi przyjaciółmi.

− Mam wyjątkowy sentyment do Messiego i Suáreza. Kiedy Leo wypowiada się o moim potencjalnym powrocie do Barcelony, muszę głęboko odetchnąć i powiedzieć „było miło, ale się skończyło”. Tęsknię za nim, ale teraz jestem w Paryżu i mierzę się z innymi wyzwaniami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A ja sobie myślę "Ney coś Ty chłopaku narobił"
« Powrót do wszystkich komentarzy