Dani Alves zarzuca Bartomeu kłamstwo

Łukasz Lewtak

10 lipca 2017, 12:28

Mundo Deportivo

70 komentarzy

Dani Alves zamieścił wpis na swoim koncie na Twitterze, w którym zarzucił Josepowi Marii Bartomeu kłamstwo na jego temat w wywiadzie dla Mundo Deportivo.

W rozmowie z dziennikarzem katalońskiego dziennika prezydent FC Barcelony powiedział: "Dani Alves nie ma żadnego problemu z zarządem. On i ja doskonale wiemy, jaki był jego problem. Chodziło o kwestię bardzo osobistą, a nie sportową. Łatwo wystąpić przeciwko zarządowi, to nic nie kosztuje. Dani jest bardzo zabawny, wszystko robi z wdziękiem, ale chodziło o sprawę osobistą i to rozumiemy. Wiemy o tym ja, on i jego agent". Dani Alves odniósł się do tych słów, zamieszczając na Twitterze krótki, wymowny wpis: "kłamstwo!". Brazylijczyk dołączył do tego link do artykułu z fragmentem wywiadu z Bartomeu.

Nie jest tajemnicą, że stosunki Daniego Alvesa z obecnym zarządem Barçy nie są najlepsze już od dłuższego czasu. Dzisiejszym wpisem na Twitterze Brazylijczyk zasugerował, że m.in. to było powodem jego odejścia do Juventusu. Teraz mówi się, że Dani Alves trafi do PSG, mimo że miał przejść do Manchesteru City Pepa Guardioli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wierze Daniemu, a Bartusiowi to już w żadne słowo nie wierze!
@Remi1899: Jedno konkretne słówko Alvesa vs potok słów Bartomeu. Prawda zawsze jest konkretna i nie musi cukrzyć co chwilę. Widać tutaj zresztą ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy