Cztery treningi w nadchodzącym tygodniu

Łukasz Lewtak

5 października 2014, 19:53

FCBarcelona.cat

28 komentarzy

W najbliższym tygodniu odbędą się mecze reprezentacyjne, w związku z czym z Barcelony wyjedzie większość piłkarzy pierwszej drużyny.

Przed pierwszym zespołem Barçy tydzień, w którym odbędą się cztery treningi, jednak bez udziału większości zawodników. Jest to oczywiście związane z kwalifikacjami do Euro 2016 i meczami towarzyskimi innych reprezentacji.

Zawodnicy, którzy pozostaną w stolicy Katalonii, odbędą w nadchodzącym tygodniu cztery sesje treningowe – wszystkie w godzinach porannych w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Zajęcia będą miały miejsce od wtorku do piątku. Weekend będzie dla piłkarzy wolny.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Real ostatnio w dobrej formie,rozjeżdża wszystkich jak popadnie.

Kto nie jedzie niech pracuje aby byc w pełni formy

Mam takie pytanie, wiem ,że trochę nie na temat ale nie bardzo wiem gdzie się mogę o to spytać. Słyszał ktoś o plotkach ,że Suarez strasznie przytył i brakuje mu kordynacji ?

Nie rozumiem tego uważania Wawrzyniaka za winnego porażek kadry tak samo z Pedro w Barcelonie.Jakub jest słaby na kadre,ale lepszego lo nie mają.Pedro nie gra dobrze,ale za wynik odpowiada każdy.

mały off-top: czy wiadomo coś na temat ukazywania się "estadisticas de la liga"? w tamtym sezonie pierwszy artykuł ukazał się po 7. bądź 8. kolejce LL, więc teoretycznie można by się tego już spodziewać...

Za każdym razem, gdy nadchodzi przerwa reprezentacyjna mam nadzieję, że wrócą bez kontuzji. El Clasico się zbliża, nie można sobie pozwolić na żadne straty.

Czekam na Adame, na jego szanse w pierwszym zespole. Ma potencjał i jeśli będzie twardy rywal będzie jak znalazł :) Może wkrótce dostanie swoją szansę w pierwszej drużynie! Trzymam kciuki!

Dobrze gdzies usłyszałem ze Leo zostaje w Barcelonie ?

Jak myślicie ? Damy radę ograć Niemców i Szkocję?

Będzie jakaś rozpiska odnośnie meczów reprezentacji i tych towarzyskich i eliminacyjnych ?

Jak ja nie lubię przerw reprezentacyjnych.