Pinto: Ponownie podałbym piłkę do Thiago

Looky

17 stycznia 2013, 11:16

Mundo Deportivo

59 komentarzy

Po remisie w spotkaniu z Málagą, w strefie mieszanej krótkich wywpowiedzi dla hiszpańskiego Canal+ udzieliło kilku zawodników Barcelony.

- Ponownie podałbym piłkę do Thiago. Nie należy szukać winnych, ale rozwiązań. Gdy ktoś popełnia błąd, sądzę, że błąd popełnia cała drużyna. Taka jest nasza filozofia futbolu i nadal będzie grać tak od obrony - powiedział José Pinto.

- Byliśmy lepsi. Jesteśmy drużyną i wszyscy ponosimy odpowiedzialność, nie można wytykać palcami nikogo. Nie zagraliśmy złego meczu. Gole straciliśmy przez własne błędy. Alexis? To wielki piłkarz, jego postawa jest bardzo pozytywna. Trzeba dać mu całe wsparcie i zachować spokój - ocenił Javier Mascherano.

- Taki jest futbol, mieliśmy przed sobą świetny zespół, mający doświadczonych graczy, mogliśmy strrzelić więcej bramek. Trzeba zachować spokój, bo gole ponownie przyjdą. Alexis? Gdy nie strzelasz, ciąży to na tobie i jest jakiś niepokój. Gdy jednak pracujesz, tak jak on pracuje, otrzymasz nagrodę - mówił Carles Puyol.

- Wszyscy chcemy wygrać, mieliśmy wiele okazji, jesteśmy drużyną zwycięzców i remis nas wkurza. Jesteśmy zmartwieni, ale pozostał jeszcze mecz rewanżowy - ocenił Martín Montoya.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pinto czeka na polanie!
« Powrót do wszystkich komentarzy