Katalonia - Kolumbia 2:1, bramka Bojana

Krakers

29 grudnia 2008, 13:18

20 komentarzy
W obecności prawie 30 tysięcy kibiców zgromadzonych na Camp Nou, reprezentacja Katalonii w meczu towarzyskim pokonała Kolumbię 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Bojan Krkić i Joan Verdú, dla ekipy z Ameryki Południowej w doliczonym czasie gry strzelił obrońca Freddy Montero.

Reprezentantom Kolumbii brakowało kreatywności i szybkości, a Katalończycy nie potrafili wykorzystać wielu sytuacji, które sobie stwarzali.

Na pierwszą bramkę kibice czekali do 16 minuty spotkania. Wówczas Sergio García prostopadłym podaniem obsłużył Bojana, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Julio.

Na 2:0 podwyższył ofensywny pomocnik Deportivo La Coruña, Joan Verdú, który płaskim strzałem w lewy róg pokonał Ospinę.

Poza wspomnianym Bojanem, z zawodników FC Barcelona zagrali jeszcze Puyol i Pique (po 45 minut) oraz Sergio Busquets (67 minut).

Katalonia - Kolumbia 2:1 (1:0)
1:0 Bojan Krkic 16'
2:0 Joan Verdú 63'
2:1 Montero 90'+2

Sędzia: Undiano Mallenco (Hiszpania)
Widzów: 29 300

Katalonia: Codina (Morales 46); Puyol (Bruno Saltor 46), Piqué (Belenguer 46), Lopo (Carlos García 46), Capdevila (David García 46), Sergio Busquets (Matamala 67), Verdú, Sergio González (Crosas 59), Damià (Corominas 46), Sergio García (Crusat 46), Bojan (Alba 77).

Kolumbia: Julio (Ospina 55); Zúñiga, Mendoza, Jossimar Mosquera, Armero (Casierra 66), Anchico, Bedoya (Aguilar 55), Pino (Montero 66), Marín (Marrugo 55), Montaño (Otálvaro 55), Quintero.

[źródło: Soccerway/Sport]

Visca Catalunya!!Catalunya not in spain!!!!

MrKluska.

Valdes i Oleguer na pewno ;D

kmieciu90

Tylko którzy z nich zrezygnują z gry dla Hiszpani dla gry w reprezentacji Katalonii co? ;>

heh rzeczywiscie - jeszcze Fabregas dochodzi :D

Valdes - Oleguer Puyol Pique Capdevila - Busquets Xavi Fabregas Luis Garcia - Bojan Sergio Garcia

wypasiona druzyna ;) bramka i obrona calkiem porzadna, w pomoca moga wymiatac bo Cesc i Xavi to klasa swiatowa, jak Busquets podrosnie tez bedzie niezly ;) a atak moze nie wybitny, ale rowneiz prezentuje sie niezle:) moim zdaniem to jest ekipa na pierwsza 20stke a moze nawet 15stkerankingu fifa... tylko kiedy oni sie odlacza od tej Hiszpanii?i czy wogole?

Połowa składu to byli i obecni piłkarze Barcy:)

Katalonia jest wogóle w rankingu fifa reprezentacją?