Marc Overmars: Vermeeren przypominał mi Xaviego i Iniestę

Krystian Cichocki

19 września 2023, 18:00

Sport, Mundo Deportivo

3 komentarze

Fot. Getty Images

Marc Overmars, dyrektor sportowy Royal Antwerp wypowiedział się przed meczem z Barceloną na temat spotkania, a także młodego zawodnika belgijskiego zespołu Arthura Vermeerena, którym interesuje się Blaugrana.

Starcie z Barceloną: To będzie trudny mecz. Wszyscy wiedzą, że Barcelona jest faworytem, ale będziemy walczyć z silną drużyną i będzie to dobre doświadczenie dla naszych młodych zawodników, którzy po raz pierwszy zagrają w Lidze Mistrzów.

Arthur Vermeeren: Nie mam wątpliwości, że prezentuje fantastyczny poziom. Kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, przypominał mi Xaviego i Iniestę, zawodników o tym samym profilu.

Praca Xaviego: Barça się rozwija. Odbudowa wymaga czasu. Trzeba spojrzeć na poprzedni sezon, kiedy wygrali ligę. Xavi był moim kolegą jako zawodnik. Jako trener musisz pozwolić mu pracować przez trzy lub cztery lata. Musi być długoterminowe zaangażowanie. Wiem, że Barça przeszła przez trudne czasy, jeśli chodzi o finanse, i wymaga to czasu, ale w zeszłym roku wygrali ligę. Mają bardzo dobrych młodych zawodników.

Lamine Yamal: To zawodnik światowej klasy. Dlatego Barça jest faworytem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Overmars odszedł, a w zasadzie zmusili go do odejścia i Ajax w kryzysie, a Antwerpia mistrz Belgi i zaczyna właśnie grę w LM. Zrobił dziwne rzeczy, ale jako fachowiec elegacki.

Podbijanie ceny czas zacząć

Vermeeren to mega talent, widziałem jego grę na żywo w Belgii i na boisku wyglądał jak by był weteranem a to młody chłopak ... Barca powinna go sprowadzić dla Oriola by miał konkurencję ;)