Maciej Miko vs Luis Enrique - Quiz FCBarca.com #3 [WIDEO]

Redakcja

25 maja 2023, 18:00

1 komentarz

Zapraszamy na trzeci odcinek naszej zabawy, w której sprawdzamy wiedzę uczestników o postaciach związanych z FC Barceloną.

Każdy quiz składa się z piętnastu pytań podzielonych na trzy kategorie: wehikuł czasu, liczbowo i ciekawostki. Liczy się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale także szybkość jej udzielenia. W pierwszych odcinkach uczestnicy samotnie wejdą w krzyżowy ogień pytań prowadzącego, Piotra Balei. Po ustaleniu rankingu wyników przejdziemy zaś do bezpośredniej rywalizacji pomiędzy uczestnikami, według wcześniejszego rozstawienia.

Po tym, jak z postacią Leo Messiego mierzył się Michał Gajdek, a na pytania dotyczące Gerarda Piqué odpowiadał Bartek Pluciński, tematem trzeciego odcinka jest utytułowany piłkarz oraz szkoleniowiec związany przez wiele lat z Barceloną - Luis Enrique. Z wiedzy o urodzonym w Gijon trenerze przeegzaminowany został Maciej Miko. Pytania dotyczyły zarówno piłkarskiej, jak i szkoleniowej kariery Lucho.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i spróbowania swoich sił!

Uważacie, że doskonale znacie Luisa Enrique? Dajcie nam znać jak Wam poszło rozwiązywanie quizu! Podsyłajcie w komentarzach również swoje propozycje tematów oraz gości!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Maćku, niezły z Ciebie reaktor :D