Bartek Pluciński vs Piqué - Quiz FCBarca.com #2 [WIDEO]

Redakcja

11 maja 2023, 18:00

Brak komentarzy

Zapraszamy na drugi odcinek naszej zabawy, w której sprawdzimy wiedzę uczestników o postaciach związanych z FC Barceloną.

Każdy quiz składa się z piętnastu pytań podzielonych na trzy kategorie: wehikuł czasu, liczbowo i ciekawostki. Liczy się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale także szybkość jej udzielenia. W pierwszych odcinkach uczestnicy samotnie wejdą w krzyżowy ogień pytań prowadzącego, Piotra Balei. Po ustaleniu rankingu wyników przejdziemy zaś do bezpośredniej rywalizacji pomiędzy uczestnikami, według wcześniejszego rozstawienia.

Po tym, jak z postacią Leo Messiego mierzył się Michał Gajdek, tematem drugiego odcinka jest jeden z barcelonistów wzbudzających największe (niestety pozapiłkarskie) emocje w ostatnim czasie - Gerard Piqué. Z wiedzy o jednym z najbardziej utytułowanych obrońców w historii klubu przeegzaminowany został Bartek Pluciński.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i spróbowania swoich sił!

Uważacie, że znacie doskonale Geriego? Dajcie nam znać jak Wam poszło rozwiązywanie quizu o legenardnej "3" Barcelony! Podsyłajcie w komentarzach również swoje propozycje tematów oraz gości!

REKLAMA

Poleć artykuł