Un Toc de La Rambla #50: Jubileuszowy podcast!

Redakcja

10 czerwca 2021, 10:00

15 komentarzy

Zapraszamy na jubileuszowy, 50. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym poruszamy najświeższe i najgorętsze tematy. Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy Marcina AxelaF Kudinowa, z którym rozmawialiśmy nie o piłce, a o funkcjonowaniu naszej strony i wprowadzanych w życie pomysłach.

W jubileuszowym odcinku zostawiliśmy na boku sprawy czysto piłkarskie. Rozmawialiśmy za to o tym, w jaki sposób powstają nasze materiały na Youtube, przedstawiamy naszą pracę od kuchni oraz wyjaśniamy powody dołączenia do społeczności patronackiej.

Naszym gościem był jeden z najaktywniejszych Użytkowników naszego serwisu oraz Patron FCBarca.com, Marcin AxelF Kudinow.

  • Jak wygląda praca Redakcji od kuchni?
  • Dlaczego zdecydowaliśmy się na Patronite?
  • Jak przygotowujemy dla Was materiały na Youtube?
  • Czym dla nas - Redaktorów - jest La Rambla?

Odpowiedzi na te i jeszcze więcej kwestii znajdziecie w dzisiejszym podcaście. Zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach pod podcastem. Pamiętajcie o używaniu hashtagu #utdlarambla w komentarzach pod tym artykułem, w La Rambla, na Twitterze i YouTube.

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Konkurs z okazji EURO

Zapraszamy Was również do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka dowolnej reprezentacji biorącej udział w EURO 2020 w wybranym przez Was rozmiarze*. Wystarczy, że zostawicie suba na naszym kanale na Youtube oraz napiszecie w komentarzu pod tym lub kolejnymi materiałami związanymi z EURO, kto i dlaczego zdobędzie mistrzostwo Europy. Nieważne, czy Wasz faworyt sięgnie po tytuł, czy odpadnie w fazie grupowej - liczy się Wasz pomysł oraz inwencja w komentarzach.

*Jeśli wybrana przez Was koszulka będzie niedostępna ze względu na model czy rozmiar, z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które Was zadowoli.

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7), Magdalena Rudnicka (@eoren23)

Gość: Marcin Kudinow (@AxelF_pl)

Wszystkie odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Argentyna bo ma Messiego :D

Z przymrużeniem oka :D
« Powrót do wszystkich komentarzy