Un Toc de La Rambla #50: Jubileuszowy podcast!

Redakcja

10 czerwca 2021, 10:00

15 komentarzy

Zapraszamy na jubileuszowy, 50. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym poruszamy najświeższe i najgorętsze tematy. Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy Marcina AxelaF Kudinowa, z którym rozmawialiśmy nie o piłce, a o funkcjonowaniu naszej strony i wprowadzanych w życie pomysłach.

W jubileuszowym odcinku zostawiliśmy na boku sprawy czysto piłkarskie. Rozmawialiśmy za to o tym, w jaki sposób powstają nasze materiały na Youtube, przedstawiamy naszą pracę od kuchni oraz wyjaśniamy powody dołączenia do społeczności patronackiej.

Naszym gościem był jeden z najaktywniejszych Użytkowników naszego serwisu oraz Patron FCBarca.com, Marcin AxelF Kudinow.

  • Jak wygląda praca Redakcji od kuchni?
  • Dlaczego zdecydowaliśmy się na Patronite?
  • Jak przygotowujemy dla Was materiały na Youtube?
  • Czym dla nas - Redaktorów - jest La Rambla?

Odpowiedzi na te i jeszcze więcej kwestii znajdziecie w dzisiejszym podcaście. Zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach pod podcastem. Pamiętajcie o używaniu hashtagu #utdlarambla w komentarzach pod tym artykułem, w La Rambla, na Twitterze i YouTube.

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Konkurs z okazji EURO

Zapraszamy Was również do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka dowolnej reprezentacji biorącej udział w EURO 2020 w wybranym przez Was rozmiarze*. Wystarczy, że zostawicie suba na naszym kanale na Youtube oraz napiszecie w komentarzu pod tym lub kolejnymi materiałami związanymi z EURO, kto i dlaczego zdobędzie mistrzostwo Europy. Nieważne, czy Wasz faworyt sięgnie po tytuł, czy odpadnie w fazie grupowej - liczy się Wasz pomysł oraz inwencja w komentarzach.

*Jeśli wybrana przez Was koszulka będzie niedostępna ze względu na model czy rozmiar, z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które Was zadowoli.

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7), Magdalena Rudnicka (@eoren23)

Gość: Marcin Kudinow (@AxelF_pl)

Wszystkie odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fajnie byłoby zrobić ligę typerów na EURO i Copa America :)

co to za brzydal po lewej na mamucie ;)

Euro to piękny turniej, nie mogę się doczekać ;)

Argentyna bo ma Messiego :D

Z przymrużeniem oka :D

Serio jest tylko 38 patronów? Ogólnie czy tych, którzy chcieli mieć ten znaczek?

Podcast to daremny wynalazek

POLSKA !!! Jak nie teraz to kiedy?

Przegrana po rzutach karnych z Portugalią tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że takich imprez nie wygrywa się samymi umiejętnościami!

Trzeba mieć w tego typu rozgrywkach dużo sprzyjających okoliczności i kilka nieustannie świecących gwiazdek nad drużyną na niebie.

Wiele niepowodzeń, wiele niedomówień, wiele słabości, wiele pozycji bez konkretnych zawodników, wiele problemów ale serce kibica mimo to nie pozwala by kibicować komuś innemu.

Może po tych kilku meczach pod wodzą Sousy nie widać potencjału, którego w zasadzie nigdy nie było ale niech wszyscy będą w szoku :).