31 stycznia 2013, 14:36
Piłkarze Barcelony wrócili dziś rano do pracy w Ciutat Esportiva. Gracze, którzy wybiegli wczoraj w podstawowej jedenastce, dziś wykonywali ćwiczenia regeneracyjne.
Myśle, że pozbycie się Afellaya było błędem. Zjada Alexisa na wejściu.
122 komentarze
72 komentarze
78 komentarzy
15 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie