26 lipca 2016, 13:39
Piłkarze FC Barcelony odbyli dziś rano przy zachmurzonym niebie i temperaturze w granicy 18 stopni Celsjusza drugi trening w St. George’s Park.
Nawet szybko czas zleciał od zakończenia sezonu.
Tutaj Messi uśmiechnięty, bo od wykończenia jest Suarez, a nie drewno z Napoli.
dajcie jakiś link do galerii ;)
125 komentarzy
32 komentarze
73 komentarze
16 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie