O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka, filmy
  • Ulubiony zawodnik Rnaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund, Olympique Marsylia
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 689
  • Liczba komentarzy 28
  • Polecenia 87

Komentarze

2

Ta akcja gdzie de Jong wyprowadza atak a z nim jest jeszcze 2 zawodników to jest nieporozumienie

0

@-Tomasso- z jedną różnicą. Kaczyński nie zrobił z silnego państwa pośmiewiska.

0

@MarioVeB! akurat tutaj polemizowałbym. Skoro sztab medyczny nie potrafi zapanować nad ciągłością kontuzji Dembele to znaczy, że raczej poziomem wiedzy praktycznej mogą być na poziomie lekarzy pracujących w NFZ.

1

@ZeyersoN Neymar młody już nie jest, 28 lat skończył i kiedy Messi skończy karierę to będzie po 30. Drugi problem to ogromna kwota jaką za niego będzie trzeba wyłożyć plus pensja, którą trzeba liczyć najmniej 20+ mln netto. Trzeci to kontuzje połączone z nie do końca sportowym trybem życia. Marzę osobiście o Mane, ale na dzień dzisiejszy nie możliwe jest wyciągnięcie najlepszych piłkarzy z Liverpoolu. Zresztą ważniejsze jest ściągnięcie napastnika, a raczej Martineza.

11

@VeB92Nov jak tak pomyśleć to nic dziwnego, że najlepszy w Barcelonie po Messim jest ter Stegen, jest najdalej od Argentyńczyka xd

Zobacz wszystkie

40

Wyrównany chyba w liczbie zawodników na boisku.

11

@VeB92Nov jak tak pomyśleć to nic dziwnego, że najlepszy w Barcelonie po Messim jest ter Stegen, jest najdalej od Argentyńczyka xd

8

Zamiast 100 mln na Griezmanna to wolałbym wydać trochę mniej na Pjanicia. Moim zdaniem on może być bardzo dobrym wzmocnieniem środka pola.

7

Kupmy go, za kilka lat PSG odkupi go od nas za 500 mln euro.

6

Pamiętam co zrobił Luis w barwach Barcelony i uważam go za jednego z najlepszych napastników Barcy w historii, ale moim zdaniem nadszedł czas aby ściągnąć kogoś, kto wejdzie od razu jako nowa podstawowa 9 lub w przeciągu roku czy 2 przejmie tę rolę.