zygamen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo !! Viva Blaugrana :)
0
Juma katalonia.... żemememła straszna
0
moim skromnym zdaniem nie pasuje do gry Barcy i uważam że niech lepiej zostanie w bayernie....
0
Barca jest totalnym masakratorem :)
Mecz był piękny, zasłużone zwycięstwo dziekuje Pep za tak cudowny mecz, to pozytywny aspekt dzisiejszego tragicznego dnia :(