0

Bravo !! Viva Blaugrana :)

0

Juma katalonia.... żemememła straszna

0

moim skromnym zdaniem nie pasuje do gry Barcy i uważam że niech lepiej zostanie w bayernie....

0

Barca jest totalnym masakratorem :)

Mecz był piękny, zasłużone zwycięstwo dziekuje Pep za tak cudowny mecz, to pozytywny aspekt dzisiejszego tragicznego dnia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?