Piękna gra :) Valverde wkońcu dobre zmiany. Zobaczyć w życiu 5:0, a dzisiaj 5:1 - bezcenne :) Pozdrawiam Cię Koniu z footroll.pl, wiem że kiedyś mnie pozdrowisz na kanale :)
To tak jakby ktoś pluł Ci w twarz, a Ty byś mówił, że pada deszcz. Jakie zbawienie?? Przecież Barcelona nie ma problemu w ofensywie tylko w obronie. Poza tym do końca sezonu jeszcze daleko, a Wy już skreślacie obecną Barce.
Czy kiedys ktos by przyjął z otwatrymi ramionami figo??? przeciez neymar z nas zakpił i całkiem mozliwe ze wyladuje w realu. Godnosci Panowie! Godnosci !
Myśle, że płakać ze szcześcia za gosciem ktory pluł na nasz klub to brak szacunku dla samego siebie :( Też wierzyłem ze zostanie, ale nie miał takiego zamiaru. W zamian kupilismy Coutinho i Dembele i to oni mają go zastąpić. W poprzednim sezonie jakoś nie brakowało neymara. Prosze o odrobinę godności
Myśle, że kibic Barcy, który chciałby powrotu Neymara do Barcy nie szanuje klubu i samego siebie. Przecież ten gość zaśmiał się nam w twarz i wypiął się na nasz klub. On nie odszedł z Barcy, bo ktoś go nie chciał tylko on chciał być nr 1, a wiadomo, że jest, był i zawsze będzie cieniem Leo. VeB
Rozwala mnie to jak szybko zapominamy co dla nas zrobił Luczo. Przecież to jest żenujące zmieniać trenera po kilku porażkach. Przecież to nie on wychodzi na boisko, nie on chce żebyśmy przegrali. Dał nam wiele radości i nadal w niego wierze. Wieszanie na nim psów przypomina mi trochę zarząd realu, który szybko pozbywa się swoich trenerów....czy nie za to się z nich śmiejemy? Powiedział jak było, ale trzeba się podnieść i iść dalej do przodu. Visca El Barca
PS "Dziękujemy za tryplet, ale to chyba czas na adios amigo." - przecież to jest mega słabe. Jak komuś dziękujemy to żegnamy go w taki sposób - sorry, ale szacunek się należy. Jak ktoś jest prawdziwym Cules jest dumny po zwycięstwie i wierny po porażce. Luczo dał nam radość jaką przeżywaliśmy za czasów Pepa, a sami wiemy że to czasy najlepszej Barcy.
A ja uważam inaczej - całkowicie bez krytyki dla autora oczywiście. Jeżeli będziemy zabijać piękno football'u falą krytyki za takie zagrania to niedługo będziemy oglądać totalne nudy na boiskach...Kiedy Neymar miał pozwolić sobie na taki trick? Jak utrzymywałby się wynik remisowy? Jakbyśmy przegrywali? Idąc dalej tym tropem pierwsza bramka Messiego to też było ośmieszenie zawodników Bilbao, nie wspominając o golach Suareza z PSG. Uważam, że nie zrobił nic złego i tego typu zagrania podziwiałbym nawet u zawodników innego klubu (oprócz Realu oczywiście heh). Prawda jest taka mamy świetny zespół, który tworzy piękny kolektyw, ale są to też indywidualności, którzy chcą stworzyć Naszą jak i własną historie - akcje Messiego i Neymara (gdyby doszła do skutku) to będą bramki, które kiedyś będziemy oglądać z podziwem - sam oglądam bramkę Messiego raz dziennie, jednak fala krytyki która spływa na zawodników po tego typu akcjach sprawi, że zaczną się wycofywać - nie będa pozwalać sobie na akcje indywidualne, by kogoś nie urazić co jak na mój gust zabija piękno piłki. Może byłoby to na miejscu gdyby Barca prowadziła 5:0, ale to było 3:1 poza tym Neymar był ewidentnie faulowany, więc nie ma o czym mówić .... Pamiętam zagrania Ronaldinho i patrząc na Neymara trochę te wspominenia wracają - jestem mega dumny, że mamy takie trzy gwiazdy w napadzie, które tak dobrze potrafią ze sobą współpracować , ale chciałbym także aby mogły błyszczeć indywidualnie by zachwycać nas swą grą...kto wie może po zakończeniu kariery przez Messiego to Neymar będzie prowadził nas po kolejne sukcesy :) Oby :) Pozdrawiam
Komentarze
0
Piękna gra :) Valverde wkońcu dobre zmiany. Zobaczyć w życiu 5:0, a dzisiaj 5:1 - bezcenne :) Pozdrawiam Cię Koniu z footroll.pl, wiem że kiedyś mnie pozdrowisz na kanale :)
VeB
0
To tak jakby ktoś pluł Ci w twarz, a Ty byś mówił, że pada deszcz. Jakie zbawienie?? Przecież Barcelona nie ma problemu w ofensywie tylko w obronie. Poza tym do końca sezonu jeszcze daleko, a Wy już skreślacie obecną Barce.
Czy kiedys ktos by przyjął z otwatrymi ramionami figo??? przeciez neymar z nas zakpił i całkiem mozliwe ze wyladuje w realu. Godnosci Panowie! Godnosci !
0
Myśle, że płakać ze szcześcia za gosciem ktory pluł na nasz klub to brak szacunku dla samego siebie :(
Też wierzyłem ze zostanie, ale nie miał takiego zamiaru. W zamian kupilismy Coutinho i Dembele i to oni mają go zastąpić. W poprzednim sezonie jakoś nie brakowało neymara. Prosze o odrobinę godności
0
Myśle, że kibic Barcy, który chciałby powrotu Neymara do Barcy nie szanuje klubu i samego siebie. Przecież ten gość zaśmiał się nam w twarz i wypiął się na nasz klub.
On nie odszedł z Barcy, bo ktoś go nie chciał tylko on chciał być nr 1, a wiadomo, że jest, był i zawsze będzie cieniem Leo. VeB
0
Więcej niż klub :)
7
Rozwala mnie to jak szybko zapominamy co dla nas zrobił Luczo. Przecież to jest żenujące zmieniać trenera po kilku porażkach. Przecież to nie on wychodzi na boisko, nie on chce żebyśmy przegrali. Dał nam wiele radości i nadal w niego wierze. Wieszanie na nim psów przypomina mi trochę zarząd realu, który szybko pozbywa się swoich trenerów....czy nie za to się z nich śmiejemy? Powiedział jak było, ale trzeba się podnieść i iść dalej do przodu. Visca El Barca
PS "Dziękujemy za tryplet, ale to chyba czas na adios amigo." - przecież to jest mega słabe. Jak komuś dziękujemy to żegnamy go w taki sposób - sorry, ale szacunek się należy. Jak ktoś jest prawdziwym Cules jest dumny po zwycięstwie i wierny po porażce. Luczo dał nam radość jaką przeżywaliśmy za czasów Pepa, a sami wiemy że to czasy najlepszej Barcy.
Visca
3
A ja uważam inaczej - całkowicie bez krytyki dla autora oczywiście. Jeżeli będziemy zabijać piękno football'u falą krytyki za takie zagrania to niedługo będziemy oglądać totalne nudy na boiskach...Kiedy Neymar miał pozwolić sobie na taki trick? Jak utrzymywałby się wynik remisowy? Jakbyśmy przegrywali? Idąc dalej tym tropem pierwsza bramka Messiego to też było ośmieszenie zawodników Bilbao, nie wspominając o golach Suareza z PSG. Uważam, że nie zrobił nic złego i tego typu zagrania podziwiałbym nawet u zawodników innego klubu (oprócz Realu oczywiście heh). Prawda jest taka mamy świetny zespół, który tworzy piękny kolektyw, ale są to też indywidualności, którzy chcą stworzyć Naszą jak i własną historie - akcje Messiego i Neymara (gdyby doszła do skutku) to będą bramki, które kiedyś będziemy oglądać z podziwem - sam oglądam bramkę Messiego raz dziennie, jednak fala krytyki która spływa na zawodników po tego typu akcjach sprawi, że zaczną się wycofywać - nie będa pozwalać sobie na akcje indywidualne, by kogoś nie urazić co jak na mój gust zabija piękno piłki. Może byłoby to na miejscu gdyby Barca prowadziła 5:0, ale to było 3:1 poza tym Neymar był ewidentnie faulowany, więc nie ma o czym mówić .... Pamiętam zagrania Ronaldinho i patrząc na Neymara trochę te wspominenia wracają - jestem mega dumny, że mamy takie trzy gwiazdy w napadzie, które tak dobrze potrafią ze sobą współpracować , ale chciałbym także aby mogły błyszczeć indywidualnie by zachwycać nas swą grą...kto wie może po zakończeniu kariery przez Messiego to Neymar będzie prowadził nas po kolejne sukcesy :) Oby :) Pozdrawiam
1
Z całym szacunkiem do Ter Stegena, ale Bravo powinien zagrać. Reszta będzie zależeć od dobrego dnia...
0
Messi jak zawsze ma racje :)
0