zbkkk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemysl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on sam nie wie czego chce
0
haha parodia jesli to prawda...
0
oby nie !
0
ladnie ladnie tylko zeby nie przesadzili z predkoscia :)
0
jeszcze takie 3 mecze i adios pep
0
kidza haha dobre :D
0
czego Keita a nie Toure? :>
0
czy jestesmy w formie? to sie dopiero okaze :P
licze na piekna gre fcb zeby po 1 polowie juz bylo wiadomo kto zagra w LM :)
0
Pamietny mecz :)
Saviola wtedy chyba nie mogl grac bo mu Ojciec umarl