17 listopada 2008, 14:08
0
on sam nie wie czego chce
12 października 2008, 13:30
haha parodia jesli to prawda...
24 września 2008, 16:33
oby nie !
17 września 2008, 10:16
ladnie ladnie tylko zeby nie przesadzili z predkoscia :)
13 września 2008, 21:54
jeszcze takie 3 mecze i adios pep
1 sierpnia 2008, 16:00
Pamietny mecz :) Saviola wtedy chyba nie mogl grac bo mu Ojciec umarl
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
on sam nie wie czego chce
0
haha parodia jesli to prawda...
0
oby nie !
0
ladnie ladnie tylko zeby nie przesadzili z predkoscia :)
0
jeszcze takie 3 mecze i adios pep
0
on sam nie wie czego chce
0
Pamietny mecz :)
Saviola wtedy chyba nie mogl grac bo mu Ojciec umarl
0
jeszcze takie 3 mecze i adios pep
0
ladnie ladnie tylko zeby nie przesadzili z predkoscia :)
0
haha parodia jesli to prawda...