O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2771
  • Liczba komentarzy 374
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pele trzykrotnie był w stanie strzelić 4 bramki Corinthians. Tyle samo bramek wbił np. Interowi Mediolan w 59 roku. To jak był młody.

Gdy miał 36 lat wbił 4 gole japońskiej Hondzie. Grał już wówczas dla New York Cosmos.

0

hat-tricków dokładnie 91, czyli nie nimal, a ponad :)

Natomiast meczów, w których strzelił 3 lub więcej bramek było aż 129.

Raz udało mu się strzelić aż 8 bramek w jednym meczu. Jest to jego rekord. Wydarzenie miało miejsce w meczu przeciwko Botafogo, który Santos wygrał 11:0.

0

26 hat-trick w karierze. Wyobraźcie sobie, co musi oznaczać niemal 90 hat-tricków Pele :)

0

To tak, ale sekundę wcześniej piłka spadła na rękę bodaj Mascherano.

0

Czy sędzia powinien odgwizdać rzut karny dla Valencii za zagranie ręką w polu karnym?

Zobacz wszystkie

0

Sanchis 34
Nie, nie ma racji. Tak jak nie masz jej i ty. Został trącony i widać to nawet na podanym linku. W trakcie meczu była powtórka zza pleców Pedro, gdzie widać wyraźniej, że obrońca przecinając bieg Pedro, potrącił go. Daruj sobie te bzdurne insynuacje, bo w żadnym stopniu nie zwiększa to siły twojego komentarza i nie ma wpływu na rozstrzygnięcie czy był faul, czy też nie. Ja akurat nie wiem skąd w ogóle wątpliwości.

PS Na zdjęciach nie widać ruchu. Już widziałem takich, którzy udowadniali, że nie było kontaktu między Pepe i Alvesem, a piruet, który wykonał, to wyczyn aktorski... bo sobie na stopklatce zobaczyli :)

PPS Jak taki jesteś ekspert, to co powiesz o sytuacji z faulem na Ronaldo z meczu przeciwko Sociedad? To jest dopiero przypadek dla ekspertów :)

0

Jeśli Messi nie zagra, a Cristiano Ronaldo strzeli gola Rosji, to stanie się jasne, że Złota Piłka pójdzie do CR7, a Messi straci tytuł najlepszego piłkarza na świecie.

0

Patrząc na wyniki, to sezon całkiem dobry. A już zupełnym kuriozum jest sytuacja, w której Barca ma szansę wyrównać rekord puntowy La Liga.

Dlaczego tak? Ano dlatego, że Barca gra dość przeciętną piłkę. Właściwie gra czasami bardzo słabo. Bayern wbił 7 bramek, ok. Ja jednak zwróciłbym uwagę na to, że Barca nie strzeliła żadnej.

Takich spotkań w tym sezonie było mnóstwo. Ot np. 2 ostatnie, z Atletico i Valadolid. Barca nie ciśnie, nie stwarza sytuacji, gra wolno i bez wyrazu.

Dlatego dziwne dla mnie będzie jeśli uda im się osiągnąć te 100 pkt. Real po swoją 100 szedł jak taran, Barca się w wielu meczach zwyczajnie dusi i tylko jakimś - powszechnie znanym właściwie - cudem udaje się ostatecznie zaczerpnąć kolejny haust powietrza.

Zostały dwa mecze. Wydaje mi się, że jeszcze uda im się to spieprzyć.

0

Ronaldo w klubie i w reprezentacji ma 59 bramek w 2012 jak dotąd. Do rekordu Pele brakuje mu 16 bramek. Ma na to 7 spotkań + ewentualne 3 w CdR.

0

"W ogóle nie uważam się jednak za agresywnego gracza"
No i kartki nie były za agresję. Były za pseudotaktyczne, glupie zachowania. Ode mnie w trakcie meczu też dostałeś obie, więc... cóż. Bardziej zgodzić z sędzią się nie mogę. Sam jeszcze dałem jedną Busiemu na początku meczu, ale tu sędzia okazał się łaskawszy i odłożył karę.