Następny mecz:  Leganes  -  Barcelona     ·  Sobota, 23 listopada 13:00  ·  14. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

29 października 2012

Dni w serwisie

2573

Liczba komentarzy

374

Ocena komentarzy

0

Najlepiej oceniane komentarze
 • xyzq
  0

  Sanchis 34
  Nie, nie ma racji. Tak jak nie masz jej i ty. Został trącony i widać to nawet na podanym linku. W trakcie meczu była powtórka zza pleców Pedro, gdzie widać wyraźniej, że obrońca przecinając bieg Pedro, potrącił go. Daruj sobie te bzdurne insynuacje, bo w żadnym stopniu nie zwiększa to siły twojego komentarza i nie ma wpływu na rozstrzygnięcie czy był faul, czy też nie. Ja akurat nie wiem skąd w ogóle wątpliwości.

  PS Na zdjęciach nie widać ruchu. Już widziałem takich, którzy udowadniali, że nie było kontaktu między Pepe i Alvesem, a piruet, który wykonał, to wyczyn aktorski... bo sobie na stopklatce zobaczyli :)

  PPS Jak taki jesteś ekspert, to co powiesz o sytuacji z faulem na Ronaldo z meczu przeciwko Sociedad? To jest dopiero przypadek dla ekspertów :)

 • xyzq
  0

  Jeśli Messi nie zagra, a Cristiano Ronaldo strzeli gola Rosji, to stanie się jasne, że Złota Piłka pójdzie do CR7, a Messi straci tytuł najlepszego piłkarza na świecie.

Gorące tematy